Споделете, помогнете! Иво има нужда от вашата подкрепа в битката с коварно заболяване


16/04/2018, 15:31

Една българска майка се надпреварва с времето, за да спаси живота на сина си.

Иво има тумор в мозъка си и единственият шанс да се пребори, е да му бъде извършена спешна операция, пише dunavmost.com.

Ето и покъртителният разказ на майката:

"Здравейте, добри хора! Казвам се Христина Трифонова и съм майката на Иво.

Не съм предполагала, че ще ми се наложи някога да напиша следващите редове, но Иво има нужда от вашата СПЕШНА подкрепа!

На 23.11.2017 откриха на Иво тумор в мозъка и хидроцефалия в детската неврология в болница Св. Наум и от тогава започна нашата борба, която няма да можем да продължим без вас!

Той беше приет в Св. Иван Рилски за оперативно лечение. Оперираха го и ни успокоиха, че всичко е наред. След месец и половина настоях за нов резонанс , просто имах усещането, че нещо не е както трябва. И така и се оказа. Операцията не е била ефективна...туморът беше все още там.

Единственият шанс за лечението на Иво е нова операция, която ще върне усмивката на лицето на детето ми...

Свързахме се с Доц.д-р Герганов от клиниката INI в Хановер в Германия. Сега имаме оферта за операция на стойност 50 017.00 евро, сума непосилна за нас, а надеждата за лечението на нашето дете е огромна. В тази сума не са включени разходите за престоя и разходите на придружител.

Искам пак да виждам усмивката на сина си, а тя е най-прекрасната. Искам с цялото си сърце детето ми да оздравее и да изживее живота си пълноценно! Всеки пропуснат ден ни отдалечава от тази мечта! А на Иво безумно много му липсва училището, самостоятелността и колелото най-вече.

Затова днес ви МОЛЯ познати , приятели и непознати добри хора... Помогнете ми да върна усмивката, детството и вярата в доброто на Иво!

Подайте ни ръка днес, за да има бъдеще за Иво утре!

Вие добри хора сте нашата Надежда, защото държавата я няма за нас! Бъдете до нас в нашата битка!

Благодаря на всеки отделил дори и лев за Иво!

Бъдете здрави!"

Как да помогнем на Иво, може да видите ТУК

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Скромен парад предстои в Москва, примирието с Украйна влезе в сила
Дата: 09/05, 08:40

Трафикът на всички гранични преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 09/05, 08:30

Абитуриентката Савина за разходите по бала: Мамо, това са две нови коли!
Дата: 09/05, 08:27

Лукашенко: Всички държави да съхранят наследството на 9 май в името на едно щастливо бъдеще
Дата: 09/05, 08:12

Варна отбелязва Деня на Европа - 9 май
Дата: 09/05, 08:011 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия