30-годишният Александър Стоянов, който се простреля в главата с пистолет в опита си да се самоубие, е издъхнал в бургаската болница рано тази сутрин. Това съобщиха за Флагман.БГ от УМБАЛ-Бургас преди минути.
Сашо бе в изключително тежко състояние, настанен в реанимация – в кома, с тежка черепно мозъчна травма с входна и изходна рана, с опасност за живота. Още от неделя вечерта лекари се бореха да спасят живота му въпреки тежките прогнози, но травмите се оказали прекалено тежки.
_%20291x%20550.jpg)
Припомняме, че Александър, който от година живеел в бургаския жк „Славейков“ с дългогодишната си приятелка Галина, празнувал рожден ден на приятел в дома си в бл. 161. Около 10 ч. съобщил, че излиза на въздух, но се забавил дълго време и гостите му започнали да го търсят. Той е намерен от приятелката си в безпомощно състояние в гаража на блока – с прострелна рана в главата и пистолет със заглушител в ръката си.
Причина за отчаяния ход по всяка вероятност са задължения.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Прокуратурата отговори на Демерджиев: Неприемливи са всякакви "предупреждения", отправени от министър
Дата: 21/08, 15:18
Киев: Русия е атакувала 52 граждански кораба през юли и август
Дата: 21/08, 15:14
Вдигнаха медицински хеликоптер заради тежка катастрофа на Подбалканския път
Дата: 21/08, 15:00
Оставиха в ареста 22-годишния шофьор, превозвал 35 мигранти в микробус
Дата: 21/08, 14:571 Коментар