Мъж бере душа, а друг е с тежки изгаряния след взрив на газова бутилка в Лом


01/05/2018, 13:51

Газова бутилка е гръмнала вчера по обяд в Лом, съобщиха от полицията. При инцидента са пострадлаи двама мъже. С тежки изгаряния е 71-годишният Т.М., който е траснпортиран в шоково състояние и с тежки изгаряния в специализираната клиниката в „Пирогов”. 58-годишният Б.П. е обгорял по лицето и ръцете. Той е настанен в ломската болница и към момента няма опасност за живота му. Инцидентът е станал в дома на пенсионера в в квартал "Хумата" около 12.30 часа, пише BulNews.

На мястото пристигнали пожарна и линейка. Според първоначалните анализи на специалистите бутилката се е взривила заради неизправност. При  пожара е унищожен покривът на къщата, както и домашното имущество на пенсионера. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Прокуратурата отговори на Демерджиев: Неприемливи са всякакви "предупреждения", отправени от министър
Дата: 21/08, 15:18

Киев: Русия е атакувала 52 граждански кораба през юли и август
Дата: 21/08, 15:14

100-годишният бай Марин Ганчев: Усмихни се, усмивката е сила, усмивката е здраве
Дата: 21/08, 15:04

Вдигнаха медицински хеликоптер заради тежка катастрофа на Подбалканския път
Дата: 21/08, 15:00

Оставиха в ареста 22-годишния шофьор, превозвал 35 мигранти в микробус
Дата: 21/08, 14:571 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия