Кадър Нова тв
Скандал между пътничка в автобус на градския транспорт в Бургас и контрольорки доведе до лоба за проверяващите. Спорът, заснет и разпространен във Facebook, доведе до бурни реакции в социалната мрежа, съобщава Нова тв.
„Говоренето по телефона се таксува 10 лева. Току-що в Б1“, написа авторът на видеото Димитър Бързилов. Във видеото се вижда как се стига и до физическа саморазправа и хвърлени пари за глоба.
„Жените ще бъдат санкционирани за грубото им поведение към пътничката. Като действия относно нередовния пътник те са си свършили работата, както е по инструктаж”, обясни инж. Петко Драгнев, управител на градския превозвач в Бургас.
„На камерите ясно се вижда, че нашата служителка е минала няколко пъти край въпросната пътничка. В момента на качването тя започва телефонен разговор и не обръща никакво внимание на контрольорките”, обясни Драгнев.
Той отрече да има глоба за говорене по телефона.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Костадинов: Предложените от формацията на Радев мерки показват некомпетентност
Дата: 11/05, 18:081 Коментар
Писториус: Думите на Путин за край на войната в Украйна може да са поредната измама
Дата: 11/05, 17:541 Коментар
Мартин Димитров: Предложените мерки срещу инфлацията са недостатъчни, но ги разбираме като начало на дебат
Дата: 11/05, 17:46
Добри новини за Любен Дилов от Италия - състоянието му се подобрява
Дата: 11/05, 17:37