Шофьори на косъм от масов бой в Пловдив заради нацепен батка с мускули


19/05/2018, 17:18

Снимка Трафикнюз

Безобразието на объркан пловдивчанин, който в продължение на 10 минути задръсти движението - така очевидец озаглави видеото, което е заснел, съобщава "Трафикнюз". Случката се разиграва в пловдивския квартал Кършияка, около 15,30 часа.

Ето какво разказа очевидецът:

"Излизайки от улица “Сидер войвода”, навлизайки в кръстовището с цел да направи ляв завой, шофьорът на автомобила, марка “Пежо”, спонтанно възнамерява да възпрепятства движението и да застане напречно на улицата, докато останалите участници в движението не му направят място.

В продължение на 10 минути упоритият шофьор остана на мястото си, като твърдеше, че именно той е с предимство и останалите участници в движението не знаят правилника за движение. Откъсът, който ви изпращам, е от последните минути на случващото се, когато няколко от свидетелите шофьори се намесиха."

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 01:20

Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00

На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия