Кадър: Youtube
Американската тенисистка Винъс Уилямс не успя да се класира за втория кръг на турнира WTA 500 в Бад Хомбург (Германия).
В първия кръг 46-годишната тенисистка загуби от румънката Ирина Камелия-Бегу (211-та в световната ранглиста) с резултат 2:6, 6:4, 6:7 (6). Мачът продължи 2 часа и 58 минути.
Седемкратната шампионка от Големия шлем е загубила 12 поредни мача на сингъл.
Следващият мач на Бегу ще бъде срещу чехкинята Каролина Мухова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пушек се вие от гората над Аспарухово
Дата: 23/06, 10:00
В България започва производството на GWM Ora 5 за цяла Европа
Дата: 23/06, 09:49
Северна Корея ще използва статута си на ядрена държава, за да се справи с глобалната несигурност
Дата: 23/06, 09:48
Адвокат: Мерките, които се предприемат за пътна безопасност, нямат много общо с реалната безопасност по пътищата
Дата: 23/06, 09:43