Снимка: Булфото
Голям пожар е избухнал в района между Първомай и село Брягово. Заради огнената стихия пътят в участъка е временно затворен.
На място са изпратени 8 екипа на пожарната и два екипа доброволци, които работят по овладяването на пламъците. По първоначална информация горят лозови насаждения и стърнища.
Според данни, с които разполага bTV, пожарът може да е тръгнал след инцидент с багер, който е работил в местността и е закачил електрически стълб с високо напрежение. Предполага се, че от възникналата искра са се разпространили пламъците.
Пожарникарите продължават действията си по локализиране на огъня. Към момента няма опасност за близките населени места. Причините за пожара предстои да бъдат изяснени.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Градушка като грах удари Силистренско
Дата: 07/08, 20:43
Пожар край село Беласица е засегнал близо 30 декара сухи треви и храсти
Дата: 07/08, 20:32
БНТ: Побоят и унижението над дете в Радомир е на расова основа
Дата: 07/08, 20:30
АПИ въвежда нови критерии за спиране на тировете
Дата: 07/08, 20:25