Масов бой във Варна – има пострадали


14/06/2018, 16:18

Четирима души са пострадали при сбиване на ул. „Черни връх“. Това съобщиха от ОДМВР – Варна, предаде “Нова Варна”. На 12 юни около 20.40 часа, е получен сигнал за това, че на ул. „Черни връх“ след възникнал скандал се е стигнало до физическа саморазправа между група лица.

На място са установени всички участници в инцидента. Трима мъже на възраст 35 г., 33 г. и 28 г. от Варна, известни на МВР, са задържани за срок до 24 часа. Четирима души са били прегледани и освободени за домашно лечение с леки телесни повреди. По случая има образувано досъдебно производство, материалите са докладвани в Районна прокуратура – Варна.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кола се запали в движение на Аспарухов мост
Дата: 22/06, 12:09

Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон край ЖП гарата в Стара Загора
Дата: 22/06, 12:04

При мащабна операция на България и Румъния: Разбиха мрежа за измами с карти за гориво
Дата: 22/06, 11:49

БСК: Няма млади хора за кранисти, заварчици, механици и огняри
Дата: 22/06, 11:463 Коментара

Австрийски турист е в критично състояние след падане от стар зид във Велики Преслав
Дата: 22/06, 11:42

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия