Снимка Фейсбук, Славия
Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорския щаб посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещи в памет на загиналите две малки деца от школата на клуба в трагичния инцидент край Ямбол.
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов вече съобщи, че клубът влиза в едномесечен траур заради трагедията, пише Блиц.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Известни са всички 1/16-финали на Световното, две големи дербита ни дебнат
Дата: 28/06, 08:24
Юли идва с летни бури с градушки
Дата: 28/06, 08:20
Намериха 5-членно семейство мъртво
Дата: 28/06, 08:15
Шефът на „Спартак“: Трябва да се изсипем на "Тича" и да спечелим битката за Варна
Дата: 28/06, 08:12
Русенец е на път да постави рекорд в ледени води
Дата: 28/06, 08:10