Демерджиев отговори на ГЕРБ: Не се страхувам да казвам нещата с истинските им имена


30/06/2026, 15:07

кадър: Фейсбук, Иван Демерджиев

Реакцията на ГЕРБ може да е бърза, но не е много адекватна. Аз няма да си споря с подставени лица. Очаквам господин Борисов сам да каже, каквото има, написа вътрешният министър Иван Демерджиев във Фейсбук. 

Изказването му е по пововод изявлението на Тома Биков от ГЕРБ-СДС, че ГЕРБ ще съди Демерджиев за клевета по повод твърдения, че бившият премиер Бойко Борисов е свързан с фирмите за пътни мантинели.

Не се страхувам да казвам нещата с истинските им имена. Правил съм го и ще продължа да го правя. Днес берем плодовете на години некачествено строителство на пътища и трябва да са ясни отговорните. От опит знам, че когато бързат да се оправдават, хората имат основание за притеснение, пише още Демерджиев. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Божанов: Личният живот на политиците с високи държавни длъжности често се преплита със злоупотреба с публични средства
Дата: 04/07, 10:121 Коментар

Катастрофа по пътя Варна – Бургас, затруднено е движението край Обзор
Дата: 04/07, 10:00

Росен Карадимов: 400% ръст на сигналите в КЗК за една година
Дата: 04/07, 09:491 Коментар

НАП срещу необоснованото поскъпване: При паркингите имаме до 100% завишение на цените
Дата: 04/07, 09:405 Коментара

Сънотворни ще пазят англичаните от мексиканските фенове
Дата: 04/07, 09:34

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия