МИКРОБУС С КОЛЕДНА УКРАСА ПОЛЕТЯ В КАНАВКАТА НА "МАКСУДА" (АКТУАЛИЗАЦИЯ)


14/12/2012, 13:42

Александър Тодоров, снимки: Румен Сарандев 

Микробус натоварен с коледна украса полетя в канавката към “Максуда” от улица “Георги Пеячевич”. Това е трети подобен инцидент на същото място.

Трябваше да купувам едни анкери и слязох за 5 минути. Оставих го на скорост микробуса. Като излязох гледам, че го няма”, обясни пред Petel.bg шофьорът на превозното средство.

Микробусът не е бил сериозно натоварен и може би това е причината да се спре без да падне върху намиращата се на 10 метра по-надолу къща, предположиха събрали се хора от района.

Товарният автомобил е собственост на завод за преработка на битови отпадъци. Предстои изтеглянето му, което може да създаде проблеми с трафика в района.


Екипи на Гражданска защита изтеглиха падналия в Максуда микробус. При самото изтегляне бе изкъртена товарната врата на превозното средство.

Пропомняме, че в средата на месец февруари м.г., лек служебен автомобил падна върху къща на същото място в "Максуда". Инцидентът се е развил по същия начин. Шофьорът слиза до магазин, но не оставя автомобила на скорост, който сам преминал през платното и спрял в къщата.

[gallery]



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ръководството на Спартак: Отборът показа характер, а подкрепата от трибуните беше на ниво
Дата: 10/05, 17:35

Важно за пътуващите с автобус №46 във Варна от утре
Дата: 10/05, 17:31

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 17:30

Иран отговори на американското предложение за край на войната
Дата: 10/05, 17:01

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 17:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия