Кадър БТВ
В Израел крайнодесният министър на националната сигурност предизвика вътрешнополитическо напрежение и международен скандал.
Итамар Бен-Гвир публикува в социалните мрежи видео, в което се държи унизително със задържани активисти от флотилията за Газа, предаде БТВ
Кадрите показват как граждани на различни държави коленичат със завързани ръце на пристанището в Ашдод, а министърът обикаля около тях с израелското знаме в ръце и думите: „Добре дошли в Израел, ние сме господарите!“.
Действията му предизвикаха остра реакция от страна на израелския външен министър, който го обвини в съзнателното причиняване на вреда на Израел.
Италия и Франция също осъдиха действията му и призоваха израелските посланици в страните си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж загина при среднощен пожар в къща в Кюстендил
Дата: 23/05, 08:56
Кметът на Велико Търново: Има бедстващи хора, пороят отнесе асфалт и наводни къщи
Дата: 23/05, 08:50
Натоварено движение на ГКПП "Капитан Андреево" и "Лесово" тази сутрин
Дата: 23/05, 08:38
Адвокат: Васил Михайлов не е Худини, за да изчезва ей така. Над помагачите му е имало полицейски чадър
Дата: 23/05, 08:342 Коментара
Сметките за ток нагоре: 5 златни правила как климатикът да харчи по-малко това лято
Дата: 23/05, 08:30