Автобус и товарен автомобил са катастрофирали по пътя Добрич – Варна при км 41. Това съобщи главен инспектор Жулиян Минев, началник на сектор „Пътна полиция“ към Областната дирекция на МВР в Добрич, цитирана от "Фокус".
Товарният автомобил се е движел пред автобуса. При произшествието има пострадали, които са отведени за преглед в болнично заведение. Няма опасност за живота им, уточни инспектор Жулиян Минев.
Движението в участъка все още е затруднено, тъй като се извършва оглед на местопроизшествието. Трафикът е ограничен в посока Варна, като е пренасочен по обходен маршрут. В платното от Варна за Добрич движението не е спряно, но трафикът се регулира от екипи на полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Взеха книжката на шофьор заради закон, който още не е бил в сила
Дата: 12/05, 09:07
Създава се сайт за проследяване на цените на едро и в магазина
Дата: 12/05, 09:03
Депутат от ПБ: КЗК ще има право да забранява необосновано високи цени
Дата: 12/05, 08:57
Шефът на БАБХ разкри схеми за източване на държавни субсидии: Над 1000 животни в 4 ферми ги има само на документи
Дата: 12/05, 08:44
Цените на горивата растат заради кризата в Близкия изток
Дата: 12/05, 08:411 Коментар