Снимка Булфото, архив
Мъжкият национален отбор по волейбол се завърна снощи в България след участието си в последния турнир в Лигата на нациите в Иран. В Техеран тимът ни записа една победа и две загуби и зае 11-о място в крайното класиране.
Селекционерът Пламен Константинов направи оценка за представянето на тима. „Представянето и класирането ни в лигата е реалното, имайки предвид това, с което разполагаме. Има млади играчи, които трябва да се впишат в отбора и може би им трябва повече време, пише Блиц.
Трябва да намерим някакъв баланс отзад, основно с диагонала на разпределителя. Искам да имаме поне три варианта за този пост. Сега в Техеран Боян го дръпна малко рамото и трябва да направим изследвания. Предполагам, че не е нещо сериозно”, заяви на летището Константинов.
„Не съм чел много мнения за себе си и представянето на отбора. Но когато си треньор на националния отбор и резултатите не са такива, каквито са очаквани – винаги има критици. Въпроса е да са и реалисти. Аз толкова проблеми не съм имал до момента в кариерата си и то с играчи, които не са се контузили тук, а така дойдоха. И то основни играчи.
По принцип някои много приказват, но отстрани е лесно. Все пак, ако някой се чувства специалист – да заповяда за световното да го видим какво ще извади”, допълни селекционерът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тяло на мъж е намерено на железопътната линия между Змейово и Стара Загора
Дата: 12/05, 12:49
Пътник от фаталната катстрофа: Камионът беше в аварийната лента и автобусът без никакви спирачки се вряза в него
Дата: 12/05, 12:46
Корнелия Нинова не одобрява мерките на ПБ за овладяване на цените
Дата: 12/05, 12:36
Обвиниха мъж за заплахи срещу жена му и удар с пепелник по главата
Дата: 12/05, 12:30
Шефката на правната комисия: Зададохме правилния тон
Дата: 12/05, 12:24