Камерата за наблюдение е запечатала непознато същество в "Санта Фе", Аржентина. Според местните жители, същата вечер, когато е направен записът, чудовището е направило кърваво пиршество с кучета, пише The Express, цитиран от Блиц.
Предполага се, че създанието е разкъсало питбул и немска овчарка.
Видеото с чудовището бе разпространено в мрежата. Потребителите сравняват създанието с митичния Чупакабра - вампир, който пие кръв от кози.
Други са сигурни: записът е доказателство, че върколакът се скита по улиците на Аржентина. Един потребител предполага, че създанието е прокълнат мъж, превърнат в демон-куче.
Припомняме, че това е ново съобщение нападение на митичното същество. Огромният звяр напада друго куче по време на разходка в гората. На видеото се вижда още ожесточената борба между животните.
Въпреки това, повечето потребители отбелязват, че видеото е манипулирано. Точно същото изображение може да бъде намерено на уебсайта за Хари Потър. Там по същия начин е изобразен върколакът. А информацията за "кървавото клане на кучета" не беше потвърдена.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Емил Дечев се връща в Софийската градска прокуратура
Дата: 12/05, 20:08
Зоров: Мерките за контрол на цените са в правилната посока, но ножицата при надценките трябва да се свие
Дата: 12/05, 19:58
Верижна катастрофа на магистрала "Хемус"
Дата: 12/05, 19:421 Коментар
Привикват българския посланик в Скопие заради термина "северномакедонски"
Дата: 12/05, 19:343 Коментара
Транспортният министър въведе временни ограничения върху плащанията и поемането на нови задължения
Дата: 12/05, 19:27