Семейство от Русе отиде на плаж в Кранево, но дори не подозираше какво нещастие ще го сполети (видео)


19/07/2018, 09:32

Кадър Нова тв

Огромно дърво падна върху автомобил и го смаза. Инцидентът е станал в Кранево. Потърпевши са семейство от Русе, което в това време било на плаж. Оказва се, че никой не може да каже кой е отговорен за това и чия собственост е дървото, премазало колата. Семейството не знае към кого да се обърне, за да получи обезщетение, съобщава Нова тв.



По първоначална информация дървото е паднало заради тежестта на короната. Тепърва се очаква експертите да кажат дали това е така. Инцидентът обаче вгорчи почивката на Надежда Николова и Венелин Георгиев.

Те разказаха, че веднага са подали сигнал и дървото е премахнато от автомобила им. Щетите са най-вече по предния капак и стъклото. Изчисляват, че това ще им струва около 500 лева.

От хотела, в който са отседнали, са заявили, че дървото е общинска собственост и нямат нищо общо с него. Трябвало да се обърнат към кмета на Кранево. Той от своя страна обясни, че територията би трябвало да е общинска, но след като е проведена регулация.

„Това дърво, докато не бъде проведена регулацията, попада в двата имота, които те стопанисват. Нещата се раздухват прекалено много. Редно е потърпевшите да се обадят на застрахователя. В общината има юристи, които ще решат”, коментира още Румен Николов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Иванов: В мерките липсва борба с цените на горивата. Това е генезисът на поскъпването на храните
Дата: 11/05, 18:27

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 18:20

16-годишен получи обвинение за стрелбата по автобус в Перник
Дата: 11/05, 18:161 Коментар

Костадинов: Предложените от формацията на Радев мерки показват некомпетентност
Дата: 11/05, 18:081 Коментар

Навръх 35-ата си годишнина ПГИТ „Д-р Иван Богоров“ във Варна разкри STEM център
Дата: 11/05, 17:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия