Невена „застреля” Слави Трифонов с уникален пищов


25/07/2018, 12:04

Певицата на Слави Трифонов Невена Цонева го „застреля” с разказа си за уникалните „пищови”, които ползвала по време на изпити във Великотърновския университет. Дългия и гласовитата хубавица обсъдиха всевъзможни методи за преписване в рамките на снощното издание на шоуто, съобщава Марица.

Невена призна, че е ползвала както „царски пищови”, така и спомагателни средства тип „картечница”.

На последния изпит, който сложил край на следването й, певицата се оборудвала със слушалка за преписване. Познат й диктувал в нея изтеглената тема. След като Слави се възмути от пакостите й, Невена призна, че не се гордее с тях. Те обаче й помогнали да се осъзнае и да се насочи единствено към музиката.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в четвъртък 7 май
Дата: 07/05, 05:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 04:40

Хороскоп за четвъртък: Телец - ангажименти; Рак - спокойствие; Везни - кратко пътуване; Скорпион - проблеми; Водолей - внимание
Дата: 07/05, 04:30

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 04:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия