Григор и Никол отново се събраха


28/07/2018, 17:32

Григор Димитров и Никол Шерцингер се събраха изненадващо скоро след последната им обща проява. Преди по-малко от седмица двамата демонстрираха ласки на яхта в Сен Тропе, на която Гришо пръскаше гаджето си с маркуч, а после галеше задника й за радост на папараците, пише Блиц.

След няколко дни романтика Никол замина за концерт в Австрия, а Григор се прибра в Монако, за да продължи подготовката за поредния тенис турнир.

Съдейки от досегашните им съвместни появи, двамата се събираха за по няколко дни, а после се отдаваха на работа за по няколко месеца.

Сега обаче традицията бе нарушена и Никол пусна снимка преди часове, с която показа, че се  намира там, където и Григор - в Монако. Фотосът е на красив залив, което показва, че американската певица не е по-работа в княжеството, а за да бъде с любимия си.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Почина Константин Чакъров
Дата: 05/05, 23:27

Ямал поднови тренировки след контузията
Дата: 05/05, 23:20

Показаха облеклото, с което Дара ще излезе на финала на Евровизия
Дата: 05/05, 23:15

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 05/05, 23:10

20-годишен от Пловдив е в ареста след чатове и среща с 13-годишна ученичка
Дата: 05/05, 23:07

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия