*Снимката е илюстративна
Три жени са пострадали при катастрофа между лек автомобил и микробус на автомагистрала „Хемус“ при пътен възел „Неофит Рилски“. Това съобщиха за Радио „Фокус“ – Варна от ОДМВР – Варна.
Сигналът за инцидента е постъпил около 7.00 часа тази сутрин. На разклона Неофит рилски – Габърница, т.е. от Провадия към магистрала „Хемус“, лек автомобил със софийска регистрация е застигнал и блъснал отзад микробус, който се е включил в движението по магистралата.
При инцидента са пострадали три жени от лекия автомобил, които са били контактни и са отведени за преглед в болнично заведение, допълниха от полицията. Все още няма информация за здравословното им състояние. Временно движението по автомагистрала „Хемус“ при пътен възел „Неофит Рилски“ в посока Варна се осъществява в една лента.
Призовават се шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, спазвайки указанията на служителите на „Пътна полиция“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Финансистът Любомир Дацов: Скептичен съм, че ще бъдат постигнати успехи в "сивия" сектор
Дата: 05/05, 23:47
Пуснаха билети за мача между Григор Димитров и Стефанос Циципас
Дата: 05/05, 23:40
Библиотеката в Шумен отваря врати след тримесечно прекъсване
Дата: 05/05, 23:34
Почина Константин Чакъров
Дата: 05/05, 23:27
Ямал поднови тренировки след контузията
Дата: 05/05, 23:20