Испанският гранд Валенсия съвместно с американската мениджърска агенция GPS организират поредното си събитие в България - “Valencia International Camp 2018”.
То е част от разширяването на мрежата на испанския клуб и ще се проведе от 31 август до 2 септември в хотел “Спортпалас” край Варна.
Идеята на кампа е да събере най-талантливите деца, които ще тренират под наблюдението на скаути от Испания и Гърция, а най-добре представителите се деца ще бъдат поканени за пробен период съответно в школата на Валенсия или силните школи от южната ни съседка.
Така те могат да тръгнат по стъпките на Любо Пенев, който остави ярка следа във Валенсия. В периода 1989/1995 Любо бе лидер на „прилепите” и техен голмайстор. Ел Голеадор записа 167 мача и 67 гола за Валенсия.
“Valencia International Camp 2018” дава реална възможност за талантливи български футболисти да бъдат забелязани от чуждестранни скаути. Всички записани ще бъдат обучавани по методиката на испанския колос Валенсия и ще имат достъп до програми, свързани с кандидатстване за елитни колежи и университети в САЩ с пълни спортни стипендии.
Децата, участващи във “Valencia International Camp 2018” ще прекарат 3 незабравими дни, през които ще намерят много нови приятели и ще получат подаръци, играейки любимия си спорт.
Записванията стават на тел. 0896 611 983 или на място преди откриването на събитието на 31 август (петък) в 16,30 часа на изкуствения терен на „Спортпалас”.
*Публикация
Москов за случая "Петрохан": Ако синът ми не ходи на училище и живее като Маугли - отговорността е моя
Дата: 10/02, 14:14
Администрацията на Тръмп ще финансира усилия за защита на свободата на словото в Европа
Дата: 10/02, 14:041 Коментар
Адриана: Историята на 11-месечно бебе с чернодробна трансплантация
Дата: 10/02, 14:00
Препатили сънародници отърваха болницата
Дата: 10/02, 14:00
Василев: Службите се опитват да лансират различни версии, за да прикрият, че не са си свършили работата
Дата: 10/02, 13:533 Коментара