Проговори адвокатът на шофьора на автобуса ковчег, отнел живота на 17 души до Своге: Той ми разказа, че...


29/08/2018, 08:23

Спомените му за изключително объркани. Повечето съм се опитвал да разговарям за личното му състояние. Обясних му че трябва да се държи. При една трагедия не е е необходимо да настъпва Втора. Той е много зле психически. Това заяви в ефира на Нова телевизия Христо Ботев, адвокатът на шофьора на автобуса убиец, който катастрофира и уби 17 души до Своге, предаде Блиц. По думите на адвокат Ботев днес той ще се запознае с материалите по делото.

"Имало е мисли да се самоубива веднага след инцидента. Сега вече изпитва едно огромно съжаление. Не може сам да прецени чия е грешката, но фактът, че всичко се стоварва върху него, много му тежи", разкри още адвокат Ботев за състоянието на клиента си.  По думите му, Григоров лично няма спомен и не е споделял да е виновен за инцидента. В момента за самия инцидент той е изключително пестелив, добавя адвокатът.  

По думите му, двамата не са обсъждали скоростта. "Каква е била скоростта, ще бъде твърдение на прокуратурата, което ще се види как е обосновано. Трябва да видя какво има като материали, не мога да говоря на сляпо", каза адвокат Ботев.  Що се отнася до възможността варовик да е полирал фаталния асфалт, адвокатът каза, че е едно да има публично твърдени, а друго е да има официални документи. Адвокат Ботев заяви, че ще иска по-лека мярка днес в съда за своя клиент. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50

Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30

Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 04:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия