Снимка Фейсбук, Славия
Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорския щаб посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещи в памет на загиналите две малки деца от школата на клуба в трагичния инцидент край Ямбол.
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов вече съобщи, че клубът влиза в едномесечен траур заради трагедията, пише Блиц.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Фен клубът на Ботев Враца скърби за загиналите си млади фенове
Дата: 25/06, 21:01
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 21:00
Таланти правят футболно шоу на плажа в Аспарухово
Дата: 25/06, 20:56
Германски лекар призна за убийството на 12 пациенти: „Беше морален акт“
Дата: 25/06, 20:51
Експерти: Мантинелите, използвани у нас, не спират тежките автомобили
Дата: 25/06, 20:48