Бурна растителност е превърнала пътят между Враца и Мездра в джунгла, съобщава BulNews, позовавайки се на очевидец. Растителността на главния път е станала огромна вследствие на дъждовете, а по думите на врачанина от пътното нехаят и не предприемат мерки за отстраняването й.
„Главен път Е-79 между Мездра и Враца. Това е нормално може би! Храстите и високата трева ограничават видимостта на шофьорите и създават предпоставки за катастрофи“, пише мъжът.![]()
Всеки ден по трасето се движат стотици коли и тежки камиони. За излизащите от второкласните пътища към селата в района обаче включването в движението по главния е истинско изпитание. Шофьорите са принудени да стигнат почти до средата на пътя, за да преценят дали могат да извършат маневра.
Врачанинът призовава спешно да се вземат мерки и да се окастрят храстите, за да не се стигне до някой трагичен инцидент.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 07:50
Германия спря около 35 000 мигранти на границите си в първата година на Мерц като канцлер
Дата: 12/05, 07:49
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 07:40
Ейса на Гришо потъна в траур: Скърбя за всяка една от тези години, дни, минути и моменти
Дата: 12/05, 07:371 Коментар
"Уолстрийт джърнъл": ОАЕ са нанесли тайно удари по Иран
Дата: 12/05, 07:34