Антъни Бурдейн получи посмъртно цели шест награди за телевизия „Еми“. Статуетките са за предаването му за пътешествия и кулинария „Anthony Bourdain: Parts Unknown”, съобщава „Дейли Мейл“, цитиран от Блиц.
Покойният американски готвач и автор на документални поредици спечели награда за най-добър сценарий за предаване, озвучаване, звукови ефекти, монтаж и документална поредица или предаване.
“Explore Parts Unknown” взе награда и за най-добро кратко риалити и или предаване, което не е художествена измислица.
Шоуто на Бурдейн е печелило награди и през 2013, 2014, 2015 и 2016 година.
Наградите прие негов колега, който каза: „За мен и за всички, които са работили с него през последните 20 години, искам да кажа, че неговите сценарии винаги бяха свирепо интелигентни, истински, без глупости. Неговото писане не може да се имитира. Той наистина е на пътешествие към непознати части. Иска ни се да можехме да заснемем това пътешествие с него“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спартак пусна в продажба билетите за мача със Славия
Дата: 08/05, 18:56
Ердоган: Турската отбранителна промишленост вдъхва доверие в световен мащаб
Дата: 08/05, 18:48
Кметът: Варна е гостоприемен град с отворени към света хора. Но в България всички са равни пред закона
Дата: 08/05, 18:35
Проф. Здравко Попов: Новият кабинет не е политически, а административен
Дата: 08/05, 18:24
14 души дариха кръв доброволно във Варна днес
Дата: 08/05, 18:10