снимка: Фейсбук, ОДМВР
Националната професионална техническа гимназия "Шандор Петьофи" в Разград е евакуирана заради получен сигнал на тел. 112, че сградата е минирана, съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР Илияна Георгиева.
Съобщението е изпратено по имейл в учебното заведение. На мястото са полицейски екипи и служители на Регионалната дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението", предава БТА.
Чухме аларма и излязохме навън. Евакуирано е цялото училище. Служители на полицията и пожарната са вътре и извършват проверка, чакаме да ни бъде разрешено да се върнем в сградата, каза заместник-директорът на училището Гергана Йорданова.
Към момента органите на реда извършват необходимите действия, очаква се информация от компетентните институции след приключване на проверката.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мост във варненското село Медовец е залят от силния дъжд, пътят за Айтос също е под вода
Дата: 02/06, 16:21
Откриха ново решение за ставите
Дата: 02/06, 16:10
19-годишното момиче от кюстендилското село Пороманово е пребито първо във Варна
Дата: 02/06, 16:061 Коментар
И в Гърция няма кой да работи на полето, внасят египтяни
Дата: 02/06, 16:011 Коментар