Футболистът Владо Манчев: След развода останахме приятели с бившата ми жена


16/09/2018, 11:48

БТВ , Търси се

"Никой не може да изпита това, което изпитва самият болен човек. Каквото и да правим, то никога не е достатъчно."

Това разказа за болестта на баща си в студиото на "Търси се" по БТВ бившият футболист на ЦСКА. Той говори още за търсенето на любовта, разделите и мечтите.

В първото за новия сезон издание на „Търси се“ футболистът разказа за битките, които води, за уроците, които си е взел, за разделите и умението да съхраниш приятелството след любовта.

Грижата към родителите, които имат нужда от него сега, умението да чакаш по-добрия професионален момент и копнежа за семейство и дете са друга част от темите на разговора с Меги и Нели.

Един от най-близките му приятели – Христо Янев, казва, че Владо е особен вид човек, защото изглежда особен и темерут, но всъщност има страхотно чувство за хумор, винаги е директен в това, което иска  да каже. Има особен подход в това да мотивира футболистите в играта, а най-голямата му болка е, че е извън терена, допълва Янев. Владо Манчев вярва, че някой ден ще намери своето място като треньор.

Янев, който има два деца, твърди, че Владо много добре се разбира с тях, затова смята, че е готов да стане баща. Приятелят му признава, че чака момента, в който ще стане баща, но в момента няма жена до себе си. Вярва обаче, че когато я срещне, ще усети, че това е човекът, който трябва да бъде до него.

Сестра му Катерина разказва,  че сега, когато е извън терена, отделя много повече време за семейството си. Племенниците му, за които той се е грижил преди време, не крият възхищението си от него и твърдят, че се учат на много неща от вуйчо си.  

Приятелите на Владо Манчев от родния Пазарджик - Йордан Минков, Владислав Данов и Кирил Божков, казват, че той никога не споделя и е изключително затворен. Такъв човек съм и знам, че мога сам да си помогна в трудни моменти, обяснява Манчев.  Допълва, че така е било и при раздялата му с Елеонора.  Въпреки развода, двамата са в изключително добри отношения. Решили са, че раздялата е единственото решение, при положение че не са щастливи заедно.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Утре откриват паметник на Елисавета Багряна
Дата: 10/05, 12:00

Сестри Стоеви спечелиха титлата във Франция
Дата: 10/05, 11:50

Адам Йейтс се оттегля от Джирото заради контузиите от тежкото падане вчера
Дата: 10/05, 11:40

Неизвестен покри с розово наметало паметника на Альоша в Пловдив
Дата: 10/05, 11:30

Петър Витанов „Прогресивна България”: Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски не зависи от Народното събрание
Дата: 10/05, 11:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия