Демерджиев: Бежански център в община Средец няма да има


12/06/2026, 14:25

Снимка: Булфото

Бежански център в община Средец няма да има. Съвсем друго решение е намерено по разширяването на съществуващите бежански центрове, каза министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев по време на днешния парламентарен контрол.

Министърът отговори на въпрос на Борис Аладжов („Възраждане“) относно превишаване на полицейски правомощия от служители на Районно управление - Средец във връзка с изграждане на бежански център.

Жителите на Средец може да са спокойни, че този проблем не стои на дневен ред, заяви Демерджиев. Решението е категорично, добави той.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Брендо е направил нов опит да излезе предсрочно от затвора
Дата: 12/06, 19:34

Правителството започва процес на фискална консолидация
Дата: 12/06, 19:28

"Демократична България" призова разследването по казуса "Баба Алино" да бъде напълно публично
Дата: 12/06, 19:172 Коментара

Задържаха млад мъж за нападение над охранител в плевенска болница
Дата: 12/06, 19:081 Коментар

Натрупващите се дела срещу служители на затвори и съдебната охрана - акцент в първата среща на правосъдния министър със синдикати
Дата: 12/06, 18:58

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия