Джип блъсна възрастна жена в Хасково. Инцидентът стана малко преди обяд.
Пенсионираната учителка беше откарана в Спешно отделение на болницата. Тя е с охлузвания по ръцете и лицето. Рентгеновата снимка показа, че няма счупвания, съобщава Haskovo.info.
Жената разказа, че се спускала от улица “Оборище” и спряла на кръстовището срещу пешеходния мост, за да пресече към пазара. Тогава тя била блъсната от джип, движещ се на заден ход.
Учителката паднала и започнала да вика. Други хора се намесили, които казали на шофьора да спре. Тя е изкарала късмет, че е паднала между гумите на колата, а не се е оказала под тях. Пешеходката признава, че не е видяла джипа и обвинява шофьора, че не се е огледал преди да потегли.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09
Бойко Рашков: Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“
Дата: 08/05, 19:54
40 милиона са вече подписите за изгонването на Мбапе от Реал Мадрид
Дата: 08/05, 19:43
Мание: Запазих краката си свежи за финала в Бургас, ще се опитам да спечеля още етапи до края на Джирото
Дата: 08/05, 19:37