Гард на Черно море Тича: Ще вдигнем залата на крака срещу Спартак


25/10/2018, 16:45

Гардът на Черно море Тича Мартин Коцев смята, че познава добре играта на Спартак Плевен и се надява отборът да запише първи успех за сезона.

„Няма да е никак лесно – заяви Коцев. – През миналия сезон тренирахме с Цветослав Острев през целия сезон и мисля, че мога да се справя с опазването му. Проблемът при нас е, че влизаме в мача  леко притеснени и по този начин противникът бързо взема предимство. След привличането на Георги Боянов мисля, че ще вдигнем нивото си на игра и ще зарадваме публиката, която, въпреки неуспехите, продължава да ни подкрепя в тези трудни за отбора моменти. Вярвам, че в събота ще вдигнем залата на крака с победа“, каза Коцев.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50

Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45

На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия