Млада дама от Казанлък изригна с гневен пост в социалната мрежа. Недоволството на Десислава Петкова е породено от неадекватното поведение на местните власти, пише Блиц.
Припомняме, че по-рано днес стана ясно, че двете жертви от зверската катастрофа на пътя Стара Загора-Казанлък са от града на розите. Полицай пък бе нападнат от подивял ром, участвал в нелегална кушия край града.
„Вярно е, че всеки има право да живее по начина по който се чувства добре, но има и едно човешко качество, наречено човечност и състрадание. – Нещо, което очевидно са забравили в къщи поне днес ентусиастите-групичка хороводци на площад ,,Севтополис”, пише младата жена.![]()
“Може и да не са разбрали, но тази вечер две майки плачат и вият от болка,а циганин нападна ПОЛИЦАЙ!Казанлък днес е с две срамни новини в централните медии. А хороводците тропат ли тропат…”, възмущава се Десислава.
„Време е Община Казанлък да се отнесе отговорно в подобни ситуации!!!”, пише в заключение тя.
Ето и подробности за трагедията на пътя Стара Загора- Казанлък:
_%20370x%20700.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Взеха книжката на шофьор заради закон, който още не е бил в сила
Дата: 12/05, 09:07
Създава се сайт за проследяване на цените на едро и в магазина
Дата: 12/05, 09:03
Депутат от ПБ: КЗК ще има право да забранява необосновано високи цени
Дата: 12/05, 08:57
Шефът на БАБХ разкри схеми за източване на държавни субсидии: Над 1000 животни в 4 ферми ги има само на документи
Дата: 12/05, 08:44
Цените на горивата растат заради кризата в Близкия изток
Дата: 12/05, 08:411 Коментар