Голяма трагедия сполетя не само феновете на Лестър, но и на Висшата лига. Разследващите органи в Англия потвърдиха, че собственикът на Лестър - Вишай Сривадханапраба, е мъртъв. Хеликоптерът му се разби на паркинга до "Кингс Пауър Стейдиъм".
През деня се спекулираше, че Сривадханапраба е намерил смъртта си, но новината не стана факт. Преди минути английските медии потвърдиха кончината на боса на "лисиците".
Загиналите са петима, т.е. тези, които са били на борда на хеликоптера. Двамата пилоти и собственикът на Лестър са сред жертвите. Някои издания казват, че няма сведения дъщеря му да е присъствала на борда, а други не смятат така.
Хеликоптерът излетя в 20:45 ч. и след 200 метра се разби, като причината за инцидента е в задвижването на задната перка, заради което вертолът е паднал надолу.
Вишай Сривадханапрабха притежава тайландската компания "King Power Duty Free". Семейството му е собственик на Лестър от лятото на 2010 г. През 2016 г. "лисиците" станаха шампиони във Висшата лига. / Канал 3
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Военноморският музей във Варна отбелязва Деня на Военноморските сили с вход свободен и филмови прожекции
Дата: 05/08, 09:50
До края на идната година - проекти за Детска болница и за 800 км. магистрали
Дата: 05/08, 09:44
"Ангели на пътя": Всеки е готов да снима и публикува, когато полицай сгреши, но колко споделят, когато спасява човешки живот?
Дата: 05/08, 09:38
Във Варна отвори първата умна 24/7 зала за тенис на маса в България
Дата: 05/08, 09:30
Русия е ударила в района на Киев логистични центрове с военно предназначение и 3 кораба край Одеса
Дата: 05/08, 09:241 Коментар