Треньорът на Левски каза голямата си грешка и поздрави Черно море


31/10/2018, 19:26

Наставникът на Левски Славиша Стоянович призна, че може да е сгрешил в преценката си да пусне Филипе Нашименто специално, за да бие дузпа срещу Черно море. Именно португалецът пропусна петото решително изпълнение, което можеше да донесе продължаването напред за Купата на България.

“Търсихме победата повече, но липса на концентрация в края на мача ни изигра лоша шега. Дузпите са лотария и никога не знаеш как ще свършат. Трябва да честитим на Черно море за успеха. Може би е моя грешката да дам изпълнението на Нашименто, но той е човек който изпълнява добре дузпи на тренировки. Сега концентрацията пада върху първенството. Изгубихме не само за мача, но и Холмар и Горанов. Все още не знаем какво е състоянието, но има вероятност да са тежки контузиите им”, каза Стоянович.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 06:10

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 06:10

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 06:10

Във Варна предимно слънчево, но са възможни и гръмотевици следобед
Дата: 11/05, 06:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 05:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия