Снимка: Булфото, илюстративна
Бързият влак от София за Бургас ще пристигне на последната си спирка със закъснение заради скъсана контактна мрежа в района на Подуяне.
"Не мога да повярвам, че се качих на влака от София за Бургас и не тръгна. Контактната мрежа угасна. Не знам дали изобщо ще тръгнем. Поканиха ни да изпушим по една цигара, аз и това не мога!", информира читател на Петел.
"Оказа се, че паднало дърво малко след гарата е скъсало контактната мрежа. И така стоим и чакаме", добавя още читателят.
За пътуващите до Карлово е осигурен автобус. Очаква се скоро и бързият влак да може да продължи към Бургас.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хърватия внася работници от Узбекистан
Дата: 24/06, 09:35
Варненци излизат на протест срещу насилието от украинци
Дата: 24/06, 09:31
4236 евро "на пауза", но българските депутати остават сред най-скъпите в Европа спрямо доходите
Дата: 24/06, 09:241 Коментар
Нови правила за тротинетките в Испания
Дата: 24/06, 09:171 Коментар
Шишков за "Баба Алино": Държавата не може да си позволи да събори незаконно строителство в такъв мащаб
Дата: 24/06, 09:103 Коментара