Кадър Фб
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник".
По данни на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите.
От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.
"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Валяк падна от платформа и удари кола в Кресненското дефиле
Дата: 26/06, 13:05
Полицията в Петрич издирва 60-годишен мъж
Дата: 26/06, 12:57
Везенков се включва в неделя в лагера на националния отбор
Дата: 26/06, 12:50
Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет
Дата: 26/06, 12:40
Върнаха в природата дива коза, попаднала в частен имот в Априлци
Дата: 26/06, 12:33