"Виктория обичаше да побеждава. Когато видеше несправедливост, в нея имаше желание за борба. Това обичаше да прави тя - да се справя с малки и големи несправедливости. Всички сме длъжни да запазим този стремеж."
Това каза Свилен Максимов - бивш съпруг на убитата в Русе журналистка Виктория Маринова, предава bTV.
Моите адмирации към хората, които решиха да се включат в концерта за Виктория. Посланието, което искаме да изпратим, е да спрем да мрънкаме, а да правим добри неща. Ние, българите, доста обичаме да се оплакваме. Поглеждам и моята лична драма, най-нормалната човешка реакция е да бъда гневен. В началото бях изпаднал в депресия, но си дадох сметка, че на лошото трябва да отговорим с добро, каза той.
Времето със сигурност лекува, но дали ще се излекуваме по-бързо или по-бавно зависи от добрите дела, които ще направим през това време. Ако се опитаме въпреки болката да се усмихнем, времето ще ни излекува по-бързо, коментира бившият съпруг на Виктория, допълва "Дунав мост".
Винаги, когато стане въпрос за това нещо, се опитвам да го игнорирам и да го забравя, защото това ме вкара в един период на депресия.
„Аз знам защо. Какво да го питам този? Винаги когато стане въпрос за това, се опитвам да го игнорирам, да го забравя. Не искам да се срещам със Северин. Той е някакъв там. Тотално ми е безразличен. Предпочитам обаче и съм длъжен да се фокусирам върху доброто”, категоричен беше Свилен Максимов.
Най-важното за мен преди беше да си гледам бизнеса. Освен нашата дъщеря София, бизнесът ми беше другото важно нещо. След случилото се имам по-друга цел - да стигнем до максимален брой хора и да ги променим към по-добро. За да се оправи тази държава, трябва целият народ да се превъзпита, коментира той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха шофьора, избягал от катастрофата с линейка в центъра на София
Дата: 21/04, 21:19
Стефан Янев: Гласуването е срещу статуквото и поставя тежка задача пред Румен Радев
Дата: 21/04, 21:02
Янкулов: Мисля, че Сарафов си дава сметка пред какви предизвикателства изправя цялата правосъдна система
Дата: 21/04, 20:501 Коментар
Иран все още не е взел решение дали да участва в преговори със САЩ
Дата: 21/04, 20:40
Григор Димитров отсече: Животът не е само тенис, нямам какво да доказвам на никого
Дата: 21/04, 20:27