Пенсионер от БДЖ издъхна пред входа на блока, в който живее в Дупница. Вчера около обяд на тел. 112 е пристигнал сигнал в Спешен център, че пред входната врата на блока на БДЖ лежи възрастен мъж, пише Блиц.
За минути на място пристигна линейка на Спешен център, а дежурният медик се опита да реанимира 86-г. Павел Н. Въпреки сърдечните масажи и инжекции медикът не успя.
Съседи разказаха: “Бай Павле се притесни, преди около месец почина единият му зет. За последната една година починаха всичките му приятели, които бяха на неговата възраст. Преди два дни го изписаха от болница. Преди това не е боледувал. Какво стана с този човек, замина си за дни. От няколко години се грижеше за неподвижната си съпруга. Беше на крака. Около обяд е излязъл до магазина. На връщане извадил ключа от джоба си да отключи входната врата на блока, паднал и издъхнал”, разказаха съседи на починалия бай Павле.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 00:40
На 13 май отдаваме почит към паметта на Свети Георги Изповедник
Дата: 13/05, 00:30
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 00:01