Снимка: Булфото
Единадесетокласник е установен да шофира лек автомобил без свидетелство за управление. При проверка край светофара в пернишкото село Драгичево служители на Второ РУ установили, че зад волана на автомобил „Ауди“ е 17-годишен ученик, който е неправоспособен. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Перник.
Автомобилът е собственост на криминално проявен перничанин, от когото ще бъде потърсена административнонаказателна отговорност.
Младежът е изпробван за употреба на алкохол и наркотични вещества, като резултатите са отрицателни, предава Дарик.
По случая е образувана преписка, която след приключване ще бъде изпратена на Районна прокуратура – Перник за отношение по компетентност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 08:20
Метереолог: Мълнията удря от земята, не от облаците
Дата: 22/06, 08:15
Иран и САЩ се договориха за "пътна карта" към мирно споразумение
Дата: 22/06, 08:06
След два дни издирване: Куче насочило спасителите към тялото на изчезналата в Пирин туристка
Дата: 22/06, 07:561 Коментар
Нова топлинна вълна залива Европа с рекордни температури за юни
Дата: 22/06, 07:50