Бъдещето на българския национал Ивелин Попов все по-отчетливо не е свързано със Спартак (Москва). 31-годишният офанзивен футболист е получил ясен сигнал от ръководството на руския клуб.
Капитанът на „лъвовете“ е един от шестимата играчи на Спартак, на които е казано, че няма да пътуват на зимна подготовка в ОАЕ, информира "Спорт Експрес". Преди дни станя ясно, че на въпросната група е било съобщено, че може да започнат да си търсят нови отбори, пише gol.bg.
Новината е била съобщена на футболистите от спортния директор Сергей Радионов. Освен Ивелин Попов в списъка са още Салваторе Бокети, Джано Ананидзе, Александър Семедов, Артьом Тимофеев и Роман Ерьоменко.
След 17 изиграни кръга в руската Премиер лига Спартак (Москва) е на 4-о място в класирането с 28 точки, изоставайки на шест от лидера Зенит (Санкт Петербург). Ивелин Попов участва в 13 шампионатни срещи през есента. В турнира за Купата игра два пъти, а в евротурнирите изигра общо шест мача и вкара един гол.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Камион с гръмнала гума предизвика верижна катастрофа на "Хемус"
Дата: 06/05, 20:38
СЗО спешно търси 82 пътници от борда на самолет
Дата: 06/05, 20:26
Данните за качеството на въздуха край ТЕЦ "Бобов дол" вече и на сайта на Общината
Дата: 06/05, 20:15
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 20:10
Моторист загина при катастрофа на пътя между Котел и Омуртаг
Дата: 06/05, 20:03