Кадър Youtube
Сръбският президент Александър Вучич обяви, че до няколко седмици ще поднесе оставка като президент на Сърбия.
Вучич направи това изявление по време на митинг, организиран от управляващата Сръбска прогресивна партия, който се провежда в момента в Белград.
Привържениците на Вучич посрещнаха новината за неговото оттегляне с възгласи:"Ацо, сърбино!", предава БТА.
Думите му идват след масови протести, организирани от студенти след трагедията в северния сръбски град Нови Сад, където на 1 ноември 2024 г. се срути козирката на наскоро ремонтираната жп гара и причини смъртта на 16 души.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Дата: 27/06, 23:03
Марио Хосен: Вече 100 години музиката обединява Варна със света
Дата: 27/06, 22:52
Зарков: БСП ще направи оценка на новото правителство след стотния му ден
Дата: 27/06, 22:451 Коментар
Цветан Цветанов: Случаят "Баба Алино" е станал със съгласието на тогавашния премиер
Дата: 27/06, 22:351 Коментар
Броят на жертвите на двойното земетресение във Венецуела надхвърли 1400 души
Дата: 27/06, 22:10