Отиде си легенда на българския спорт


04/01/2019, 12:28

След продължително боледуване на 72-годишна възраст, вчера си отиде легендата на 70-те и 80-те години на автомобилния спорт - Радослав Петков, удостоен със званието "Заслужил майстор на спорта".

Радослав Петков е многократен рали шампион на България, като освен у нас е печелил и много надпревари в чужбина, съобщава "kazanlak.com".



За колегата и приятеля Радослав Петков, автомобилната спортна общност твърди, че е къс самородно злато от Балкана. Неговият технически и спортен талант превърнаха “Долината на розите” за определен период в център на Автомобилния спорт. За любителите и приятелите на автомобилизма родната му Енина стана най-известното село в България.

Поклонението ще започне в 10:30 часа на 05.01.2018 г., в “Автосервиз Радо”, а погребението ще е от 15:00 часа на гробищния парк в село Енина.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



1 загинал и 12 ранени в тежки катастрофи за изминалия ден
Дата: 06/05, 14:23

Започна разследване на медиен магнат, свързан с Орбан
Дата: 06/05, 14:17

Спартак (Варна) и Добруджа ще се изправят един срещу друг тази вечер във важен двубой
Дата: 06/05, 14:07

Заместник-председателят на Народното събрание Иван Ангелов: Имаме план за високите цени
Дата: 06/05, 13:561 Коментар

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 13:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия