Влак падна от мост в Германия


20/06/2026, 10:21

Пиксабей

Eдин човек бе тежко ранен, след като товарен влак падна от мост в германския град Мюнхен тази нощ, предаде ДПА, като се позова на съобщение от днес на полицията в столицата на провинция Бавария.

Два вагона са излезли от релсите на моста, откачили са се от композицията и са паднали на около 5 метра, уточняват властите, според които все още се проучва какво е превозвал влакът.

Полицията обаче изрично заяви, че товарът със сигурност не представлява опасност за обществеността. Мостът може да остане затворен до утре, пише БТА.

Инцидентът е станал по железопътна линия, използвана предимно от товарни влакове, обяви говорител на германската жп компания "Дойче Бан".

Няма объркване в разписанието на местните и междуградските влакове, отбелязва ДПА.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Празник е! Спазват се обичаи, свързани с брака и семейството
Дата: 25/06, 08:24

След забележка за висока скорост в Пловдив: Младеж на ел. тротинетка нападна баща с тримесечно бебе
Дата: 25/06, 08:171 Коментар

В тежко състояние остава жената, пострадала при бруталната катастрофа с три жертви на АМ "Тракия"
Дата: 25/06, 08:11

Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:011 Коментар

Шестима души са загинали, а 25 са ранени при 24 тежки катастрофи у нас за денонощие
Дата: 25/06, 07:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия