илюстрация: Булфото
Около 13:30 часа вчера, на пътя Вълчи дол – Суворово, 69-годишният водач на «Опел» Д.А. от гр. Варна, по време на движение, при маневра за завой наляво, губи контрол и се преобръща на пътното платно.
Вследствие на инцидента мъжът е получил контузни наранявания, прегледан е и е освободен от болнично заведение, без опасност за живота.
По-рано същият ден на пътя Варна – Езерово, 59-годишният водач на товарен «Мерцедес» В.К. от гр. Варна, по време на движение, при маневра за завой наляво, не пропуска и блъска «Роувър», който се движи в права посока. Вследствие на инцидента водачът на второто МПС (62 г.) е получил контузни наранявания, прегледан е и е освободен от болнично заведение, без опасност за живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Давид Иванов спечели Световната купа във Варна
Дата: 09/05, 17:07
Задържаха трима души за побой в столицата
Дата: 09/05, 17:00
„Росатом“ заяви готовност да развива ядрени проекти в България, Унгария и Словакия
Дата: 09/05, 16:52
Автомобил излезе от пътя близо до мястото, на което загина Сияна
Дата: 09/05, 16:42
Издирват 49 бивши работници на "Химко", за да си получат заплатите
Дата: 09/05, 16:30