Гост на днешното предаване "Лице в лице" е председателят на НС Цвета Караянчева, а темата разбира се е скандала около министъра на културата Боил Банов. Ето какво каза тя:
"Министърът показа документи, искова молба към съда и това, че тази сума е изискуема. От едната страна имаме недоказано обвинение, измислен някакъв скалъпен запис, ако се заслушаш има сякаш сглобени отделни абзаци, от друга страна имаме документ на министъра, който показва, че има искова молба и той още тогава е сезирал съда. В какво се преверъжа госпожа "Жана Д'арк"? Какво разследва? Така ли се прави разследваща журалистика? Тя се превръща в пощенска кутия за доноси. Аз ще се радвам министър Банов да изчисти името си. Предстои да видим какво ще се случи, но ако излезе невинен, в което аз съм убедена няма да има такъв зрителски интерес", каза още тя.
"Ние от ГЕРБ не се притесняваме да поемем отговорността си, да подадем оставка, винаги поемаме политическата си отговорност. Аз имам усещането, че Румен Радев има залитане към определена политическа сила. Неговият отчет беше продължение на новогодишната му реч - липса на конкретика, липса на факти и доказателства", добави Цвета Караянчева след което се обърна директно от ефира на бТВ: "Г-н Радев, ние не сме ваши избиратели, но искаме да бъдете президент на всички българи и обединител на нацията. Искаме да имаме президент!"".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията във вторник 12 май
Дата: 12/05, 05:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 04:50
Хороскоп за вторник: Овен - текущи задачи; Близнаци - енергия; Лъв - вдъхновение; Скорпион - промяна; Риби - интуитивни решения
Дата: 12/05, 04:30
На 12 май 1957 г. Българският спортен тотализатор стартира дейността си с играта "Спорт тото 1"
Дата: 12/05, 04:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 03:40