Заради катастрофа е въведен обходен маршрут по пътя Попово – Плевен. Временно е ограничено движението между поповските села Водица и Ковачевец, казаха за БТА от Областното пътно управление.
Причината за ограничението е пътнотранспортно произшествие между лек и лекотоварен автомобил. Сигналът е подаден в 14:51 часа за инцидент в района след село Ковачевец в посока Водица, допълни за БТА говорителят на Областната дирекция на МВР в Търговище Ани Кръстева.
По първоначална информация двата автомобила са се движели в противоположни посоки. Единият водач не е пострадал, а другият – жена, е транспортирана в болница за преглед, където е установена фрактура. И на двамата шофьори са взети проби за алкохол, които са отрицателни.
На място са екипи на Районното полицейско управление в Попово, които регулират движението и пренасочват трафика. Осигурен е обходен маршрут през селата Водица – Цар Асен – Голямо Градище – Крепча – Опака – Гагово – Попово, и по обратния ред в срещуположната посока.
От полицията съветват шофьорите да се движат в участъка с повишено внимание и със скорост, съобразена с пътните и с метеорологичните условия. На места в област Търговище превалява слаб дъжд.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С изгаряния по цялото тяло е майката, пострадала при взрив на газова бутилка в Пловдив
Дата: 20/07, 08:39
Турист се удави на плаж в Слънчев бряг
Дата: 20/07, 08:351 Коментар
Експерт по киберсигурност: Сривът на Фейсбук и Инстаграм най-вероятно е бил неуспешен ъпдейт
Дата: 20/07, 08:29
Аржентински футболист удари с юмрук капитана на Испания след края на мача
Дата: 20/07, 08:241 Коментар
Девет населени места в Ловешко са без ток заради аварии
Дата: 20/07, 08:18