Лудогорец стартира пролетния полусезон с изненадваща грешна стъпка


15/02/2019, 19:33

Снимка: Булфото, архив

Шампионът Лудогорец изненадващо се препъна при подновяването на първенството. В първата си официална среща за 2019 година "орлите" направиха 0:0 с Верея на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора. Избраниците на Антони Здравков бяха пълни господари на терена, но се скъсаха да пропускат пред вратата на украинеца Генадий Ганев, и в крайна сметка си тръгнаха само с точка от гостуването в Стара Загора, съобщава Блиц. 

След неочакваната издънка на Лудогорец, пред преследвачите ЦСКА и Левски се открива възможността да съкратят изоставането от лидера. "Орлите" са на върха с 52 точки, "армейците" имат 45, а "сините" 41. Утре от 15:00 часа ЦСКА гостува на Черно море, а в неделя от 17:30 часа Левски приема Локомотив (Пловдив).

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Яник Синер се присъедини към протестите срещу наградния фонд на “Ролан Гарос”
Дата: 07/05, 21:47

Зеленски предупреди чуждестранните лидери да не присъстват на парада в Москва
Дата: 07/05, 21:291 Коментар

Депутат за новите министри: По делата им ще ги познаем дали стават или не
Дата: 07/05, 21:25

България има нов тото милионер
Дата: 07/05, 21:17

Първан Симеонов: Хората казват на Румен Радев, че не обичат крайностите
Дата: 07/05, 21:12

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия