кадър: Петел
17-годишни младежи пострадаха от токов удар в Стара Загора, съобщиха от полицията.
Случаят е от 19 юни вечерта, когато във Второ РУ е получен сигнал от 17-годишно момче, че в района на ЖП гара – Стара Загора, в близост до автомивка, двама негови приятели, също на по 17 години, се качили на покрива на товарен вагон, стоящ на коловоз и при отваряне на капандурата на вагона се получил токов удар, от който двете момчета са пострадали.
Момчетата са настанени в болница.
Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. Образувано е досъдебно производство по чл.134,ал.3 вр. ал.1 от НК под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ИПБ: Политиците се провалят в борбата с войната по пътищата
Дата: 23/06, 09:11
Министър Велислава Петрова: България не налага вето на санкциите срещу Русия
Дата: 23/06, 08:582 Коментара
Райони във Варна остават без вода
Дата: 23/06, 08:54
Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Дата: 23/06, 08:491 Коментар
Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
Дата: 23/06, 08:43