В планините ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен северен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 9 градуса, на 2000 метра - около 2 градуса. / Канал 3
Атмосферното налягане е по-високо от средното за месеца и ще е без съществена промяна
През нощта срещу понеделник ще е ясно и почти тихо. В сутрешните часове на отделни места видимостта ще е намалена. Минималните температури ще са минус 4 - 1 градуса. В понеделник времето ще е предимно слънчево и топло. Максималните температури ще са между 13 и 18 градуса.
Атмосферното налягане е по-високо от средното за месеца и ще е без съществена промяна.
По Черноморието ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-северозапад, който след обяд ще се ориентира от север-североизток. Максимални температури между 9 и 12 градуса. Температурата на морската вода е 6-7 градуса. Вълнението на морето ще е 1-2 бала.
В планините ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен северен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 9 градуса, на 2000 метра - около 2 градуса. / Канал 3
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 00:20
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 00:20
Зуека се прибира в България до дни
Дата: 06/05, 00:00
Иранци искат Алекс Николов
Дата: 05/05, 23:52