Поредното дело срещу актьора Димо Алексиев


21/05/2026, 13:09

Булфото

Софийският градски съд допусна разпит на единия полицай - Мирослав Генков и видеотехническа експертиза за времето на проверката по делото срещу актьора Димо Алексиев. 

По-долната инстанция осъди Алексиев на една година и шест месеца затвор при общ режим по обвинение, че шофирал в нетрезво състояние, докато е бил в изпитателен срок за същото престъпление.

Според съда има разминавания в показанията на Генков от досъдебното производство и пред първоинстанционния съд. По тази причина трябва да се изяснят конкретни обстоятелства и въпроси, които не са били достатъчно изяснени, предаде БТА.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спартак победи Локомотив София след хеттрик на Георг Стояновски
Дата: 22/05, 20:13

Икономическият ефект за България от домакинството на "Евровизия" може да е между 45 млн. и 70 млн. евро
Дата: 22/05, 19:56

БАБХ предупреждава всички притежатели на пчелни семейства
Дата: 22/05, 19:43

8 години затвор за мъж, направил опит за убийство на приятелката си
Дата: 22/05, 19:32

Сметките за ток нагоре: 5 златни правила как климатикът да харчи по-малко това лято
Дата: 22/05, 19:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия