Кадър МВР
В социалните мрежи се появи публикация на жена, която твърди, че е видяла отвлеченото момиче от варненското село Константиново Наталия Асенова, пише Труд.
По думите на Галина Г., на 29 юни около 14:30 часа тя забелязала мъж и дете да слизат от автобус №31 на спирка „Разклона“. Според разказа ѝ двамата поели по пътя към село Кичево, като се опитвали да спрат автомобил на автостоп. „Видях дете, което много прилича на Наталия.
Мъжът беше с дълга черна, чуплива коса, вързана на опашка. Загледах се, защото ми заприлича… Държеше детето за ръката и непрекъснато му говореше. Не го държеше по начина, по който родител държи детето си, а по средата между китката и лакътя.“
След публикацията множество потребители призоваха жената незабавно да предаде информацията на органите на реда.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
След успеха на италианската вечер ресторант „Наутилус“ кани гостите на гръцко кулинарно пътешествие този петък 03.07.2026г.
Дата: 02/07, 09:00
Държавната и местната власт затягат мерките срещу пожарите през лятото в област Варна
Дата: 02/07, 08:59
Велислав Величков: Пореден опит за съдебна реформа е чудесно, но опит още няма. Повтаря се практика, за която критикуваха ГЕРБ и ДПС
Дата: 02/07, 08:54
Токът във Варна поскъпна 2,53%
Дата: 02/07, 08:44
Българин се присъедини към щаба на Новак Джокович на Уимбълдън
Дата: 02/07, 08:38