В Министерството на туризма се получават снимки и видеа от страната и чужбина за честването на националния празник Трети март. Те пристигат в отговор на инициативата на ведомството българите да снимат себе си и семействата си на тази скъпа за всеки от нас дата, пише Монитор.
Първи дойдоха кадри от празника в Рим, Бачковския манастир, Исперих, крепостта Траянови врата, Карлсруе, Доминиканската република и др. В снимките и видеата присъстват много от символите на свободата, сред които и българското знаме. За Трети март получихме дори и стихове.
Инициативата продължава. Министерството очаква до 10 март 2019 г. включително да изпратите нови писма със снимки и видеа на имейл [email protected] или до Фейсбук страницата на Министерството на туризма. Освен там и на сайта ни най-добрите творби ще бъдат публикувани и във YouTube.
Нека повече хора видят уникалните места в нашата страна.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
А1 затвърди лидерството си като най-голямата технологична компания и системен интегратор
Дата: 04/08, 08:40
Велислава Петрова опроверга твърдения на Костадин Костадинов
Дата: 04/08, 08:311 Коментар
Момичето, нападнато от куче в село край Казанлък, е в стабилно състояние
Дата: 04/08, 08:15
Полицията с нови разкрития за издирването на малкия Марти
Дата: 04/08, 08:11
Очевидец за катастрофата край Шереметя: Опита се да ме засече и изпреварваше безразсъдно
Дата: 04/08, 08:081 Коментар